Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Zaprojektujmy razem wnętrza Twoich marzeń

Młoda, posiadająca doświadczenie i doszkalająca się ciągle w swoim fachu ekipa architektów. Czy to nie brzmi dobrze? Opisane powyżej osoby budują powstałe w 2008 roku biuro projektowe Orange Studio.

Posiadająca swoją siedzibę w Mieście Królów (tj. Krakowie) firma projektowanie wnętrz ma we krwi. Tworzone przez nich aranżacje dotyczą zarówno małych pod względem metrażu mieszkań, jak i dużych lokali użytkowych. Zrealizowane projekty wykonane mogą być na jednej, dwóch lub trzech wcześniej ustalonych płaszczyznach. Projektant wnętrz idealnie dopasuje stworzoną przez klienta aranżację do warunków panujących w powierzonych mu pomieszczeniach.

Aranżacja wnętrz, którą architekci zajmują się od prawie 10 lat może objąć zarówno projekt kompleksowy (klient odbiera gotowe pod każdym względem przestrzenie), jak i standardowy oraz koncepcyjny.
W składzie oferty standardowej znaleźć można zarówno rysunki, wizualizacje, jak i dobór oraz zamówienie materiałów. Opisana usługa nie zawiera ustawienia mebli oraz wykończenia aranżacji. Tworzone przez projektantów koncepcje opierają się głównie na wizualizacjach fotorealistycznych, na podstawie których klient może wybrać i zakupić interesujące go meble, dodatki i akcesoria. Jest to najbardziej wąski zakres projektu oferowany przez Orange Studio.

Kompleksowa realizacja projektu umożliwia oderwanie klienta od pracochłonnego wybierania pasujących do aranżacji elementów. Dzięki projektantowi po dłuższym, lub krótszym okresie czasu zleceniodawca może cieszyć się wnętrzem idealnie do niego pasującym. Potrzeby i pragnienia klienta stawiane są zawsze na pierwszym miejscu. Zadaniem projektanta jest ich dopasowanie do panujących warunków architektonicznych.

Współtworząca Orange Studio grupa to nie tylko zdolni i profesjonalni architekci, ale również wspomagający ich specjaliści od architektury zieleni oraz stolarze, a także inni członkowie ekipy budowlanej. Wykonywane wspólnymi siłami realizacje zawsze pełne są innowacyjnych i pionierskich rozwiązań, które są wynikiem ciągłego doszkalania i poszerzania zainteresowań. Każdy najmniejszy szczegół tworzonego przez firmę wnętrza jest idealnie dopracowany, dzięki czemu Orange Studio może pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów.

Zaprojektowane przez właścicieli wnętrza znaleźć można nie tylko na ich stronie internetowej, ale również w poczytnych czasopismach wnętrzarskich. Z kilkoma aranżacjami można zapoznać się w miesięczniku “M jak mieszkanie”. Dzięki swojej innowacyjności projekty wnętrz przez nich tworzone często kopiowane są przez czytelników.

Orange Studio to jednak nie tylko projekty, wykonania i terminy. Jest to studio, w którym klient znajdzie zrozumienie i poradę dotyczącą trapiących go problemów remontowych. Pierwsza, niezobowiązująca rozmowa często pozwala na ułożenie swoich planów. Fachowa pogadanka na temat architektury pozwala na szersze zapoznanie się z zagadnieniem i lepsze jego zrozumienie. Panująca w studio atmosfera sprawia, że klient czuje się szanowany i nie jest poniżany ze względu na swoją niewiedzę, co często ma miejsce w innych biurach architektonicznych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)