Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Witajcie na moim blogu, mój status GG jest zawsze dostępny

Witajcie serdecznie na moim osobistym blogu. Mam na imię Marcin, a tematyka mojego bloga dotyczy życia codziennego oraz moich obserwacji, co w życiu jest wartościowe, a na co nie należy zwracać uwagi. Na moim blogu, jak zdążyliście już zauważyć, widnieje również status GG, który jest zawsze (no prawie zawsze dostępny). Dzięki temu statusowi GG możecie zobaczyć kiedy macie możliwość porozmawiać ze mną, a ja jestem chętny na rozmowę, zawsze wtedy, kiedy siedzę w sieci, czyli jestem online.

Moim hobby jest psychologia życia i uwielbiam rozmawiać z innymi na temat sensu życia oraz pomagać w rozwiązywaniu problemów związanych z sensem życia codziennego. Dlatego serdecznie zapraszam do codziennej lektury wpisów na moim blogu, oraz do dyskusji na temat moich wpisów. Zdaje sobie bowiem sprawę iż są ludzie zupełnie inaczej patrzący na świat niż ja, a dzięki mojemu statusowi GG, każdy może wypowiedzieć się na konkretny temat przeze mnie poruszony w danym dniu.

Mój status GG jest zawsze dostępny dla innych użytkowników, którzy są zainteresowani dyskusją o życiu, o sensie istnienia ludzkiego i egzystencji ludzkiej. Codziennie czekam na kolejnych internautów, którzy są rządni dyskusji przez komunikator GG, moja dewiza bowiem brzmi „żyj i rozmawiaj o sensie życia”.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)