Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Turnieje pokerowe

Turnieje wymagają od gracza wykazania się potężnej wiedzy teoretycznej, jak na przykład, jakie są układy kart w pokerze, począwszy od najważniejszego, a także turniej wymaga wiedzy praktycznej, umiejętność zastosowanie dobrej zagrywki. Aby zdobyć pule pieniędzy, należy mieć oczy szeroko otwarte, skupić się tylko i wyłącznie na grze oraz obserwować przeciwników, a w szczególności ich zachowania. Niektórzy podczas takiego turnieju wykazują się brakiem opanowania, które uwidacznia się w rękach a także na twarzy.


Warto jest kontrolować te części ciała. Aby zrobić jakikolwiek ruch w pokerze, warto jest się zastanowić i wykonać dobry ruch. Warto jest wychwycić u przeciwników zachowania jemu odpowiednie, to znaczy każdy gracz jest specyficzny, warto wiec zwrócić uwagę na jego taktykę i postępowanie. Turniej to zachowanie przez graczy kilku cech. Należy pamiętać o zachowaniu cierpliwości, która jasno i przejrzyście pozwoli okres lic sytuacje, szanse na wygraną a także nauczy nas, ich jak najszybsze zdobycie wygranej nie jest wskazane, ani nie wróży dobrze grze. Czy tylko liczy się szczęście? Ma ono znaczenie, jednak nie należy polegać tylko na nim. Zapamiętaj, iż najważniejsze są twoje umiejętności. Czy wskazana jest dłuższa rozmowa przy stole hazardowym? Może nie będzie to zbyt kulturalne, ale najlepiej, abyś ograniczył całą rozmowę tylko do minimum, do powiedzenia niewiele istotnych informacji. To one mogą często ciebie zdradzić. Jeśli będziesz ostrożny, możesz sam wiele wyciągnąć podczas gry od innych graczy. Przy każdej rozmowie warto jest być uprzejmym, ale także powściągliwym oraz kulturalnym.

Oprócz obserwacji osób grających, należy zwracać uwagę na żetony przeciwników. Ten, kto ma ich najwięcej, staje się twoim potencjalnie najgorszym zagrożeniem w walce o zdobycie pieniędzy. Podczas każdego turnieju można blefować, jednakże w stopniu minimalnym. Nie wolno tego nadużywać. Wymieniłam teraz kilka wskazówek, potrzebnych w dobrej zagrywce w pokerze. Jednak to nie jest wszystko. Każdy pokerzysta nabiera pewnej i swojej taktyki, wraz z nowymi umiejętnościami.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.9/10 (14 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)