Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Status GG na stronie internetowej

Witaj serdecznie na mojej stronie internetowej, na której przedstawię wam kilka wskazówek oraz sposobów na umieszczenie statusu GG na własnej stronie internetowej. Dzięki niepowtarzalnemu skryptowi służącemu do załadowania oraz wyświetlania statusu GG na własnej stronie internetowej, inni użytkownicy Internetu będą mogli łatwiej się z Tobą skontaktować.

Statusy GG na stronie WWW to bardzo przydatne narzędzie, dodatkowo można również wstawić opis, dzięki któremu poinformujesz gości swojej strony o najważniejszych szczegółach. Dzięki statusom GG na stronach WWW możemy łatwo i szybko sprawdzić, czy dany użytkownik komunikatora Gadu-gadu jest dostępny, czy też niedostępny, oraz sprawdzić czy nie ma dodatkowej informacji w opisie o jego dostępności w późniejszych godzinach.

Status GG doskonale sprawdza się na wszystkich stronach WWW, nie zależnie od tego czy jest to prywatna strona domowa, reklam firmy, czy sklep internetowy, a dzięki statusowi GG łatwiej jest się wszystkim użytkownikom naszej strony skontaktować z nami w celach informacyjnych, czy też w celu dokonania konkretnego zakupu naszego towaru. Jak umieścić skrypt na własnej stronie WWW do wstawienia ikony Gadu-gadu, przedstawiamy na kolejnych stronach naszego serwisu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)