Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Status GG na allegro

Jeżeli masz swoją stronę internetową oraz sprzedajesz swoje produkty bądź usługi na allegro, powinieneś również posiadać osobisty status GG. Co to takiego jest? Statusy GG to małe ikony słoneczka na danej stronie, które pokazują nam po pierwsze numer danego użytkownika gadu-gadu, a po drugie pokazują nam czy dany użytkownik jest dostępny, czy tez niedostępny w określonej chwili.
Jest również status GG „zaraz wracam” i „niewidoczny”, ten ostatni jednak jest narzędziem tylko dla użytkownika, jeżeli nie chce, aby inni widzieli go na swoich komputerach.

 

Status GG „zaraz wracam” natomiast jest oznaczony żółtym słoneczkiem z chmurką i oznacza to, że dana osoba jest dostępna, ale chwilowo nie korzysta ze swojego komputera. Umieszczając statusy GG na aukcjach allegro możemy poinformować tym samym swoich klientów o swojej obecności w danych porach dnia, w których będą mogli bezpośrednio z nami porozmawiać, dodatkowym atutem jest również możliwość umieszczenia opisu, dzięki któremu będziemy mogli zareklamować swój produkt, przekazać ważną informację, bądź po prostu dodatkowo ozdobić wizerunek swojej osoby.

Statusy GG na allegro są bardzo przydatnymi narzędziami, które ułatwiają i usprawniają wszystkim allegrowiczom pracę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)