Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Senna Sówka – pościele i akcesoria dla najmłodszych

Kupując rzeczy dla dzieci, zawsze szuka się takich, które mają najwyższą jakość, są porządnie wykonane i trwałe. Przy tym muszą być kolorowe i ładne tak, by maluchy chciały z nich korzystać. Takie właśnie są pościele i inne akcesoria firmy Senna Sówka.

Kilka słów o sklepie…

Ten sklep internetowy ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które powinny zadowolić wszystkie dzieci i ich rodziców. Pierwsza rzecz, która jest dużą zachętą do kupowania właśnie w Sennej Sówce jest taka, że pościele są szyte po ich zamówieniu. Nie jest to hurtowa i byle jaka produkcja, która miesiącami zalega na półkach, ale dokładnie uszyty produkt skierowany tylko i wyłącznie do przyszłego właściciela. Samo kupowanie nie sprawia żadnego problemu, jest procesem standardowym: wystarczy podać dane osobowe, założyć konto i kliknąć na wybrane akcesoria, aby je umieścić w wirtualnym koszyku. Pościel i inne produkty są dostępne w około czterdziestu wzorach i przy ich wybieraniu w rozwijającym się polu wyboru, naciska się ten preferowany. Zamawiając kilka różnych produktów, klient możne zdecydować się na to, by wszystkie były z jednakowego materiału, albo też może połączyć w zamówieniu różnorodne wzory. Na stronie są również dokładnie wyjaśnione warunki dostawy, a także warunki ewentualnych zwrotów, wymian, czy reklamacji. Dużą pomocą dla wszystkich kupujących jest także to, że można znaleźć informacje o sposobie prania pościeli, a także prześcieradeł, baldachimów i moskitier.

Oferta Sennej Sówki

Jeśli chodzi o proponowane produkty, jest to przede wszystkim wysokiej jakości pościel dla dzieci (zarówno dla niemowląt, jak i dzieci kilkuletnich). Można wybrać pościel do kołyski, wózka, łóżka normalnego lub pościel do łóżeczka dziecięcego. Poszewki są szyte albo z bawełny, albo z flaneli. Rozmiary do wyboru to: kołdry i poszewki na nie – 120×90 centymetrów,135×100 centymetrów i 50×70 centymetrów (do wózka), oraz poduszki i ich poszewki: 40×60 centymetrów i 25×30 centymetrów (do wózka). Znajdujące się w gamie produktów prześcieradła mają 120×60 i 140×70 centymetrów, uszyte są z falbanką lub z gumką. Mogą one mieć taki sam wzór, jak pościel i również wykonywane są z bawełny oraz flaneli. Jednak zestawy pościelowe to nie jedyne dostępne w Sennej Sówce rzeczy. Firma ma do zaoferowania także (w identycznych co pościele i prześcieradła wzorach): ochraniacze do łóżeczka (dbające o bezpieczeństwo malucha), baldachimy i moskitiery, flanelowe i tetrowe pieluszki, wygodne beciki i rożki, a także kocyki i poduszeczki minky.

Zobacz też: Ochraniacze do łóżeczka | Senna Sówka | https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/ochraniacze-do-lozeczka/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)