Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Sam na sam z pozycjonowaniem

Pozycjonowanie polega dzisiaj przede wszystkim na preclowaniu. Precle (presell page) są to artykuły z linkami. Linki w treści precla przenoszą po ich naciśnięciu na określoną stronę ww, którą precel ma za zadanie reklamować. Linki są więc tu najważniejsze. Procedura preclowania jest prosta. Wystarczy artykuł, który ma ponad 100 znaków, tytuł i jest podzielony na 3 akapity, I precel już gotowy. Może je pisać każdy.
Jako ,że pozycjonowanie polega dzisiaj bardzo często na preclowaniu, to pozycjonować też może każdy. Darmowe pozycjonowanie istnieje tylko wtedy, kiedy ktoś nam zaoferuję na przykład w zamian jakąś domenę, więc częściej za pozycjonowanie trzeba płacić.
Jeżeli umiesz pozycjonować, pojawia się pytanie – robić to w pojedynkę, czy też zatrudnić się w jakiejś firmię? Obie sytuację mają swoje plusy i minusy, ale jako wolny strzelec więcej zarobisz, ponieważ odlecą wszelkie prowizje zabierane przez zatrudniającą cię firmę, jednakże możesz mieć problemy ze zleceniami, czego nie zaznasz jeśli będziesz pracował w określonej firmie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)