Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Rosnąca popularność kart

Jeszcze kilkanaście lat temu gra w pokera w internecie nie była możliwa. Nikt jeszcze nie wiedział co to są pokerroomy, ponieważ zwyczajnie one nie istniały. Poker był grą, w którą grało się albo w kasynach, albo w knajpach. Zawsze jednak pokerzyści, jeśli nie grali w kasynie, musieli ukrywać się ze swoją grą. Wynika to z tego, że w Polsce gra w pokera nie jest unormowana prawnie.

Obecnie jednak pokerroomy to olbrzymi biznes. Istnieje ich naprawdę bardzo dużo, a kierowane są legalnie również do polskich graczy przebywających poza granicami naszego kraju. Promocje pokerowe, z jakich możemy skorzystać, często są bardzo korzystne. Jest to bardzo interesujące, że właściwie wszystkie pokerroomy oferują nam darmowe pieniądze na start. Ma to na celu oczywiście zachęcenie do rozpoczęcia gry. Zwykle nie są to jakieś wielkie kwoty, ale zawsze coś. O wiele więcej można natomiast dostać, jeżeli sami wpłacimy jakąś gotówkę.

Najczęściej wygląda to w ten sposób, że gdy wpłacimy jakąś kwotę, to pokerroomy w bonusie dają nam jej wielokrotność. Jak to się dzieje, że opłaca im się dawać nam pieniądze? Prawda jest taka, że wielu graczy, którzy zaczynają przygodę z pokerem, na początku przegrywa. Tak więc często oddają oni cały wygrany bonus innym graczom. Gdy kończą im się pieniądze na pokerowym koncie pojawia się problem. Poker to bardzo atrakcyjna i wciągająca gra, dlatego też, zawodnicy którzy nie mają już za co grać zwykle doładowują konto z własnych funduszy. W ten sposób pokerroomy zaczynają zarabiać.

ladies

W jaki sposób dokładnie zarabiają pokerroomy? Przez pobieranie tak zwanego rake’u. Jest to tak jakby podatek od gry. Gdy gramy przy wirtualnych stołach, za każdym razem gdy wkładamy pieniądze do puli, pokerroom pobiera jakiś niewielki jej procent dla siebie. Graczy zwykle jest bardzo wielu, a gra toczy się bez przerwy, dlatego też nie dziwi fakt, że pokerroomy zarabiają olbrzymie pieniądze. Jeszcze jakiś czas temu niewiele słyszało się o pokerze w internecie. Popularne były zakłady bukmacherskie przez internet, ale nie gra w pokera.

Obecnie jednak zmienia się to. Coraz więcej osób zamiast obstawiania zakładów bukmacherskich gra w pokera. Ekspansje pokera możemy także zauważyć w reklamach. Coraz częściej pojawiają się reklamy pokerroomów, które to zachwalają swoje promocje pokerowe – przykład tutaj. Gra w pokera jest grą emocjonującą i złożoną. Ponadto sprawia, że w stosunkowo krótkim czasie można zarobić dosyć sporo pieniędzy. To wszystko sprawia, że poker na całym świecie ma coraz więcej zwolenników.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)