Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Oryginalne prezenty dla szefostwa

prezenty dla szefostwaAby obdarować czymś swojego szefa trzeba znaleźć dla niego coś wyjątkowego. Wybrany upominek musi pasować bowiem do pozycji przełożonego – powinien więc odznaczać się dobrą jakością i elegancją.

Prezenty dla szefa

Najlepiej jest poszukać ich w Internecie, gdyż jest to miejsce, gdzie wybór będzie wyjątkowo szeroki. Najlepszym rozwiązaniem zdaje się być Snob-Shop, który w swojej ofercie posiada wiele przedmiotów, które zadowolą każdego. Są to akcesoria wyjątkowe, niebanalne, a przede wszystkim eleganckie. W sklepie tym znaleźć można przedmioty dekoracyjne w stylu retro, orientalnym i marynistycznym. Będą to między innymi: metalowe modele łodzi i samolotów. astrolabia i globusy, kompasy, czy zegary słoneczne. Każdy z tych przedmiotów na swój indywidualny, wyszukany charakter

Marynistyka dla każdego

Tego rodzaju dekoracje są cudownym, a zarazem eleganckim przywołaniem przeszłości. Do tego, są one w stanie dodać stylu każdemu pomieszczeniu. Stawiane na biurkach, czy regałach przełamią chłodny charakter mebli i przyciągną oko każdej osoby. Wszystkie te przedmioty wykonane są z drewna, lub metalu, i odznaczają się wysoką jakością. Szczególnie ciekawe są dawne przedmioty żeglarskie – jakimi były sekstanty. To właśnie one na podstawie obserwacji nieba (i wyznaczaniu pozycji ciał niebieskich), pozwalały na określaniu drogi wszystkich statków. Obecnie wykonywane są z mosiądzu, i mają tak niesamowite kształty oraz detale, że stają się naprawdę wyszukaną ozdobą. Do tej samej kategorii dodać można astrolabia i globusy. Te dawne astronomiczne przyrządy, stać się mogą naprawdę efektowną dekoracją, szczególnie dzięki detalom wykończenia (np. wyszukanym podstawom). Wśród akcesoriów marynistycznych znaleźć można także ozdobne: breloczki do kluczy w kształcie kotwic, lunety, zegary słoneczne i klepsydry, kompasy, dzwony i szkła powiększające. Wybór jest naprawdę ogromny.

Bibeloty

Jednak, wymienione wyżej oryginalne prezenty to nie wszystko, co można znaleźć na stronie Snob-Shop. Są tam również wyjątkowo pięknie wykonane gry logiczne, takie jak: domino, kółko i krzyżyk, czy szachy. Wszystkie ich elementy są drewniane lub metalowe, każda z gier posiada eleganckie opakowanie. Drewniane pudełko z wieczkiem jest przewidziane także na karty do gry. Na prezent dla szefa wybrać można także: stylowe zegary stojące, lampy, albo eleganckie popielniczki, które mogą ozdobić każde biurko. Na tym ostatnim znaleźć się mogą również ramki na zdjęcia, czy skórzany notes. Funkcjonalnym, a także charakterystycznym prezentem będą też podpórki do książek – oczywiście w stylu marynistycznym.

Odwiedź sklep Snop Shop i wybierz idealny prezent: https://snob-shop.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)