Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Najlepsza drogeria – Ziko

Jesteśmy spółką farmaceutyczną działającą przeszło od roku dwa tysiące czwartego. Nasza firma prowadzi sieć aptek, a także sklep internetowy i szereg punktów dermokosmetycznych. Nasz kapitał jest w stu procentach pochodzenia krajowego, szczycimy się również absolutną niezależnością od wszelakich spółek inwestycyjnych.

Dbamy o stałą różnorodność naszego asortymentu – jak i wysoką jakość wszystkich produktów. Dodatkowo współgra to z relatywnie bardzo niską ceną, dzięki czemu notujemy ciągłe wzrosty sprzedaży i ilości klientów z zakupów u nas przeprowadzonych. Ziko Apteka dba o swoich klientów z nadzwyczajną starannością, czym można bez wyrzutów sumienia tłumaczyć wysoką pozycję naszej firmy na rynku.

kosmetyki
W naszych punktach dermokosmetycznych – sprzedawane są od wielu lat najwyższej jakości kosmetyki apteczne. Klienci nie są bynajmniej zdani na swą ograniczoną wiedzą. W każdym z takich punktów pracują dermokonsultanki Ziko, które pomogą Państwu dobrać odpowiednie dla siebie produkty. Konsultacje są w stu procentach bezpłatne i nieobowiązujące. Najwięcej punktów Ziko Dermo znajduje się na południu i zachodzie Polski. Szczególnie licznie ulokowane są one w okolicach Katowic i Krakowa, pewna ich ilość rozsiana jest również na Mazowszu. W bardzo podobny sposób rozmieszczone są nasze apteki.

Innym atutem, jakim szczyci się nasza drogeria – jest możliwość zdobycia przez stałego klienta karty Klubu Ziko. Umożliwia mu ona zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody w naszym sklepie internetowym i aptekach. Co tydzień pojawiają się nowe promocje w naszej firmie, które tylko zwiększają atrakcyjność naszej oferty.
Dla tych z Państwa, którzy poczuli się zainteresowani ofertą dostępną w naszych drogeriach mamy propozycję odwiedzenia naszego bloga dermokosmetycznego. Jest on prowadzony przez dermokonsultantki i poświęcony pielęgnacji skóry z użyciem produktów szeroko dostępnych w Ziko Aptekach i nie tylko. Inne źródła informacji na temat naszej działalności to między innymi fanpage na facebooku, czy poradnik zdrowotny “Czas na zdrowie”. Polecamy również co jakiś czas zaglądać na oficjalną stronę Ziko.

19910569798_aa1f7b71e6_h

Troszczymy się o dobro swoich pacjentów – i dbamy o polepszenie zdrowia polskich rodzin. Zapewniamy każdemu z osobna opiekę i doradztwo farmaceutyczne i dermatologiczne. Możliwe jest skorzystanie w razie nagłej potrzeby z inhalatora, czy glukometru lub pomiar ciśnienia. Ziko Apteka organizuje darmowe badania skóry za pomocą nowoczesnego sprzętu, jakim jest dermoanalizer. Posiadamy zarówno pożądane i trudno dostępne leki, jak i ich tańsze zamienniki, jeśli okazałoby się, że pacjentów nie stać na te droższe. Nasze lokale dostosowane są do potrzeb klientów. Wsparcie znajdą u nas osoby poruszające się na wózkach, jak również matki z dziećmi. Doskonale rozumiemy trudy macierzyństwa, dlatego też urządziliśmy w każdej aptece i punkcie dermokosmetycznym kącik malucha, gdzie pociechy klientów będą pod stałą, bezpieczną opieką naszego personelu. Nasze hasło brzmi bowiem “Najważniejszy jest klient”.

 

źródło: zikoapteka.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)