Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Metamorfoza jak w telewizji!

zakupy ze stylistkąWiele kobiet (i także niektórzy panowie) z pewnością nie raz oglądało programy w telewizji pokazujące metamorfozy kobiet. Podczas kilku sesji umiejętnie dobrany strój, fryzura i makijaż pokazywały każdego uczestnika metamorfozy w zupełnie innym, korzystniejszym świetle. A warto wiedzieć, że nie musimy dostawać się do programu, aby zafundować sobie zmianę wizerunku…

Style&More – miejsce profesjonalnej odnowy

Istnieje bowiem firma Style&More. Tutaj trzy profesjonalistki – styliska i wizażystka, fotograf oraz stylistka fryzur zadbają w profesjonalny sposób nie tylko o Twój strój, lecz również o fryzurę czy makijaż. Tak jak w programie – kilka sesji i już całe Twoje życie może się zmienić!

Czy warto jednak tam iść? Zdecydowanie tak! Jest to bowiem swego rodzaju inwestycja – w przyszłość, w samych siebie. Kiedy wyglądamy dobrze, poprawia się od razu cała nasza samoocena i wzrasta pewność siebie. To z kolei sprawia, że znacznie lepiej jesteśmy postrzegani przez szefów, pracodawców czy nawet przez przyjaciół. A to już początek kariery…

Zakupy ze stylistką – pierwszy krok

Podstawą oferty Style&More oraz tym, co powinno się wykonać na początku są oczywiście zakupy ze stylistką. Jak wygląda takie przedsięwzięcie? Warto wcześniej umówić się z osobistą stylistką na kawę i herbatę i porozmawiać. Wyjaśnić tak, jak przyjaciółce, co lubimy, co jest dla nas cenne, kim się czujemy, jaki jest nasz zawód. To dla stylistki bardzo ważne informacje, dzięki nim bowiem będzie mogła lepiej dostosować strój do naszego charakteru.

Właśnie, warto w tym momencie napomknąć, że strój dopasowywany jest nie tylko i wyłącznie do figury czy profilu kolorystycznego, lecz także do zawodu i charakteru danej osoby! Jeśli nie mamy czasu na rozmowę, trzeba przesłać krótki formularz i zdjęcie. A następnym krokiem są kilkugodzinne zakupy, które skończą się nie tylko zakupem kilku kompletów ubrań, lecz także wiedzą, co kupować w przyszłości.

Style&More- pozostała oferta

To jeszcze jednak nie koniec oferty tej firmy. Otóż osobista stylistka pomoże nie tylko w przygotowaniu stroju, lecz może zadbać także o fryzurę i makijaż. Warto wspomnieć, że w ofercie znajduje się także możliwość stylizacji ekspresowej – to takie modowe pogotowie ratunkowe. Kiedy się spieszymy albo gdy potrzebujemy naprawdę wyjątkowej stylizacji warto skorzystać z takiej możliwości!

Dla osób, które lubią gromadzić rzeczy znajdzie się także ciekawa oferta, w której to osobista stylistka przejrzy zawartość szafy i pomoże odłożyć rzeczy niepotrzebne!

Zobacz więcej: http://www.styleandmore.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)