Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Leniwi będą naprawdę szczęśliwi

Jeśli nie lubisz się w pracy przemęczać być może powinieneś spróbować zostać pozycjonerem? Oczywiście pozycjonować stron nie może każdy, trzeba o tego posiadać pewne niezbędne umiejętności. Jednak jeżeli masz dużo wolnego czasu a chciałbyś go jakoś porządnie i efektywnie wykorzystać możesz spróbować, może akurat ty się nadajesz.
Pozycjonowanie to marketing stron internetowych, za który trzeba sono płacić, ponieważ darmowe pozycjonowanie nie istnieje.
Dzisiaj pozycjonowanie to przede wszystkim poprawianie lokaty naszej strony wśród innych o podobnej tematyce. Linki i jeszcze raz linki – one są właśnie w pozycjonowaniu najważniejsze. Linki w większości zawierają precle, czyli presell page. Precle są artykułami z linkami. Te linki w treści są bardzo sprytnie skonstruowane i przenoszą od razu na daną stronę www.
Pozycjonowanie jest zajęciem dla osób, które nie lubią się przemęczać, a przy pozycjonowaniu jest wręcz przeciwnie, bo to siedzenie aż się nudzi. Jeżeli więc nie lubisz za bardzo ruszać się sprzed komputera powinieneś spróbować.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)