Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Komunikator oraz statusy GG

Komunikator gadu-gadu, to nazwa narzędzia niemal każdego internauty surfującego w sieci. Natomiast statusy GG to nazwa dla kilku możliwości jakie można mieć korzystając z komunikatora na co dzień. Wyróżniamy bowiem statusy GG: dostępny, niedostępny, zaraz wracam, niewidoczny oraz status GG z opisem.

Ten ostatni to bardzo modny i ciekawy rodzaj statusu GG, który jest rozpowszechniany i reklamowany w Internecie, a dokładniej mówiąc są specjalne serwisy ze statusami GG, gdzie udostępniane są zupełnie za darmo różnorakie opisy począwszy od śmiesznych, a skończywszy na wulgarnych. Wszystkie te statusy GG ułożone są w odpowiednie kategorie według których możemy potem szukać konkretnych opisów, jakie chcielibyśmy wstawić na swój osobisty komunikator gadu-gadu, aby być bardziej widocznym i dostrzeżonym prze naszych znajomych.

Statusy na GG stały się popularne wśród młodych ludzi, którzy dużą część swojego wolnego czasu spędzają przed komputerem surfując po sieci. Mamy jednak nadzieję iż komunikator gadu-gadu, jako darmowa forma porozumiewania się, stanie się popularna wśród różnych grup społeczeństwa, w różnym wieku.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)