Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Jak wstawić status GG na stronę, pomóżcie

Witajcie serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem komunikatora gadu-gadu i dopiero rozpoczynam pracę z tego typu pomocą w porozumiewaniu się z innymi użytkownikami sieci. Posiadam również swoją prywatną oraz firmową stronę internetową, na której chciałbym umieścić status GG, lecz nie bardzo wiem jak mam to zrobić.

Dlatego postanowiłem zajrzeć na forum gadu-gadu i poradzić się wszystkich użytkowników, może ktoś zna odpowiedź na moje pytanie i będzie potrafił mi pomóc. Proszę bardzo o zainteresowanie się moim wątkiem oraz o pomoc w umieszczeniu skryptu do statusu GG zarówno na stronie prywatnej, która jest swego rodzaju blogiem o mnie, jak również na firmowej stronie internetowej, gdzie prowadzę sklep internetowy. Proszę bardzo o odpowiedź na moje zapytanie, na forum bądź na mail prywatny, który jest podany w profilu mojej karty.jestesmy_dla_siebie_jak_statusy_na_gg_2013-03-29_04-34-03

Bardzo zależy mi na statusach GG na obu stronach, gdyż chciałbym być widoczny dla innych użytkowników zaglądających na moje strony, aby oni z kolei mogli zawsze ze mną porozmawiać i o wszystko mnie zapytać. Komunikator gadu-gadu to doskonały i szybki sposób na porozumiewanie się z innymi użytkownikami Internetu, dlatego chciałbym w pełni z tegoż komunikatora móc korzystać.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)