Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – SŁÓW KILKA …

W wielu głowach kłębi się pytanie “Jak znaleźć właściwą osobę, która wykona dla nas magiczne zdjęcia ze ślubu i wesela?” Spieszę z pomocą i odpowiedzią – INTERNET. I tu pojawia się problem, bo nie da się przeglądnąć całej wiedzy dostępnej w tej globalnej sieci, dlatego nieocenioną pomocą jest WYSZUKIWARKA GOOGLE. Spośród milionów informacji, w kilka sekund potrafi wyselekcjonować interesujące nas wiadomości. Gdy wpiszemy słowa-klucze, w naszym przypadku >fotograf ślubny<, wyszukiwarka “podzieli” się z nami adresami stron internetowych poszczególnych fotografów, danymi kontaktowymi, ofertami, twórczością itd. Te informacje pozwalają nam poznać dokładnie możliwości fotografa oraz skontaktować się z nim, jeśli przypadnie nam do gustu. Wcześniej dobrze by było zapoznać się z tematem fotografii ślubnej i mając już tą wiedzę w czasie poszukiwań fachowca. Ułatwi nam to bardzo podjęcie ostatecznej decyzji i skróci czas poszukiwań.

ŚLUB I WESELE

Sprawą priorytetową jest udanie się do księdza i ustalenie dogodnego terminu ślubu. Ta pierwsza decyzja jest kluczową kwestią, która stwarza możliwości na podejmowanie następnych kroków i decyzji. Jeśli mamy już datę, śmiało możemy myśleć o miejscu, w którym wyprawimy nasze wesele. Miejsce to musi być dopasowane do naszych potrzeb, oczekiwań. Jeśli wyprawiamy wielkie przyjęcie, potrzebować będziemy sporej sali, która zapewni naszym gościom komfort i wygodę. Lokal powinien gwarantować smaczną, polską, tradycyjną kuchnię. Aby wesele było weselem, potrzebujemy muzyków, którzy poderwią naszych gości do zabawy. Tu decydują względy osobiste, wszystko zależy od naszego gustu muzycznego. Do odhaczenia na liście obowiązków zostaje nam suknia ślubna, garnitur, wiązanki ślubne, ubranie kościoła i sali weselnej, suknie dla druhen itd.

krakowski-fotograf

Widzimy, że spraw jest wiele, więc musimy rozpocząć planowanie i organizację tego dnia, na długo przed. Samo oczekiwanie na lokal weselny, to minimum 2 lata, postarajmy się wykorzystać ten czas maksymalnie. Aby nie zwariować, nie obarczajmy się wszystkimi obowiązkami, podzielmy się zadaniami z drugą połówką, doradzajmy się u rodziny, znajomych. Ogrom spraw, decyzji może nas przygnębić i zamienić okres organizacji w naszą życiową traumę. Jeśli na początku już nie dajemy rady, warto przemyśleć możliwość wynajęcia specjalnej firmy, która zajmuje się organizacją takich ceremonii. Jest to rozwiązanie komfortowe dla osób zabieganych i zapracowanych, którzy nie mają strategicznego talentu.

Fotografia użyta w trakcie artykułu pochodzi od fotografa Ślubnego z Krakowa – http://lukaszostrowski.com/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)