Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Dobre katalogi stron www

W Internecie mamy mnóstwo katalogów stron www, wystarczy bowiem w wyszukiwarce wpisać hasło katalogi stron www, a wyświetli nam się mnóstwo wyników z serwisami zawierającymi katalogi stron www. Aby jednak znaleźć te dobre i skuteczne katalogi stron www, musimy nieco więcej wiedzieć o pozycjonowaniu oraz o wartościowych stronach z artykułami i linkami do stron.

Obecnie niemal każdy może sobie założyć własny portal z katalogami stron www, jednak nie każdy taki portal ma swoją wartość i znaczenie w skutecznej reklamie strony internetowej. Jak wiemy za dobrą reklamę musimy zapłacić, również wartościowe katalogi stron www są odpłatne i wahają się w granicach od pięciu do dziesięciu złotych. Aby jednak nie wyrzucić pieniędzy w błoto warto poradzić się specjalisty, zanim dodamy swoją stronę do płatnych katalogów stron www.

Osoby zajmujące się pozycjonowaniem na co dzień doskonale doradzą nam, który z serwisów z katalogami stron www jest wartościowy, a który jest tylko naciąganiem klientów na zbędny wydatek. Pamiętajmy zatem, aby nie dać się oszukać internetowym oszustom, lecz aby pieniądze przeznaczone na pozycjonowanie odpowiednio ulokować. Nie każdy płatny katalog stron jest warty ceny jaką należy zapłacić za zodanie wpisu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)