Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Części wspólne optymalizacji i precli

Optymalizacje i precle łączy przede wszystkim pozycjonowanie. Otóż optymalizacja, jest to takie udoskonalanie strony internetowej, by była ona jak najbardziej funkcjonalna i przyjazna dla potencjalnych użytkowników, wśród których mogą być nawet osoby niepełnosprawne. Optymalizacja to poprawianie szaty graficznej strony, tak by była bardziej estetyczna i przykuwająca wzrok, poprawianie kodu strony. Optymalizacja, jak wiadomo, ułatwia pozycjonowanie, ponieważ strona lepsza będzie przyciągała więcej osób.
Precle(presell page) są to artykuły z linkami. Linki w treści tych precli stanowią główną reklamę stron www, których właściciele zlecili napisanie tych precli. Linki te bowiem są ukryte w pewnych słowach i przenoszą na daną stronę.
Precle i optymalizacją łączy więc to, że obie te metody pomagają w pozycjonowaniu, które obecnie jest bardzo popularne i użyteczne, ponieważ może uratować niejedną upadającą i mało odwiedzaną stronę internetową. Pozycjonowanie bowiem , polega na poprawianiu pozycji stron www, wśród innych stron o takiej samej tematyce.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)