Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Co to są statusy GG?

Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie: co to są statusy GG? Z pozoru bardzo [proste pytanie, jednak po dłuższym zastanowieniu może przynieść wątpliwości i komplikacje w odpowiedzi na nie. Statusy GG to oczywiście opisy w komunikatorze Gadu-Gadu, który jest chyba najpopularniejszym komunikatorem rozpowszechnionym w Polsce oraz za granicą wśród wszystkich polaków tam przebywających.

Komunikator ten pozwala na rozmawianie z najbliższymi osobami, z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeżeli dzieli je setki, tysiące, a nawet miliony kilometrów. Status GG natomiast pokazuje drugiemu użytkownikowi, czy dany znajomy jest dostępny, niedostępny, oraz inne. Przy statusie GG można sobie również umieścić specyficzny napis, na przykład „będę dostępny o 18.00”, „wyjechałem do rodziny, jestem offline” i tym podobne. Status GG pomaga nam określić gdzie i kiedy będziemy dostępni na komunikatorze oraz poinformować naszych znajomych o ważnej wiadomości.

Również w firmach obecnie komunikator GG jest powszechnie stosowany, a opisem w statusie GG może być na przykład nazwa strony internetowej, lub inny napis reklamujący nasze produkty bądź usługi. Statusy GG to bardzo przydatne narzędzie dodatkowe przy komunikatorze, dzięki któremu rozmawianie z przyjaciółmi oraz zostawianie im wiadomości jest jeszcze prostsze.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)