Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Budka tworząca wspomnienia

W życiu każdego człowieka zdarza się taki czas, kiedy organizuje on większe przyjęcie, czy też imprezę. Wśród najpopularniejszych są: urodziny, wesela, chrzciny, komunie. Organizatorzy chcieliby upamiętnić tego typu spotkania, ponieważ rzadko zdarza się, by w jednym miejscu i czasie byli wszyscy najbliżsi znajomi oraz rodzina. Zdjęcia są wspaniałą pamiątką, która pozwala uchwycić ulotne chwile i zatrzymać czas na moment.

zdjęcia z fotobudki są świetną zabawą

Właśnie to jest powodem, że na każde z tych wydarzeń często zaprasza się fotografa, który wykonuje profesjonalne zdjęcia. Jednak często jest tak, że nie wszyscy goście zostają uchwyceni na zdjęciach, a jeśli już na nich są, to często nie są zadowoleni ze swojej mimiki, czy tez ułożenia sylwetki.

Idealnym rozwiązaniem, które zdecydowanie polepszy poziom przyjęcia, uatrakcyjni je i sprawi, że wszyscy goście będą się świetnie bawić jest fotobudka. To urządzenie jest niezwykle popularne w wielu krajach, lecz w Polsce dopiero zaczyna zdobywać zainteresowanie. Jest to automat do zdjęć, który działa w prosty sposób. Są jego dwa rodzaje. Pierwszy polega na tym, że osoby chcące zrobić sobie zdjęcie wchodzą do środka, a drugi opiera się na tym, że w budce jest aparat, który fotografuje wszystkich stojących przed nim. Najczęściej jest tworzone do tego specjalne tło.

Bez dwóch zdań taka – http://uwagaleciptaszek.pl – fotobudka, to rewelacyjny sposób na naprawdę niesamowitą zabawę, ponieważ goście mają dostęp do przeróżnych akcesoriów, a w tym: peruk, okularów, krawatów, much itp. Mogą dowolnie się przebierać. Tego typu urządzenia zazwyczaj wynajmuje się na godziny, więc liczba zdjęć jest nieograniczona, nie płaci się za sztuki. Wystarczy ustawić się przed aparatem, użyć panelu dotykowego, a aparat robi świetne zdjęcia i od razu je drukuje. Każdy może mieć pamiątkę, którą otrzymuje od razu, bez zbędnego czekania na wywołanie.

Zdecydowanie bardziej dla uczestników, nazwijmy to zabawy, atrakcyjniejsze są fotobudki przed którymi trzeba stanąć robiąc zdjęcie, ponieważ liczby osób nie ogranicza miejsce w budce, a tło, które mieści o wiele więcej osób. Tego typu urządzenia są również idealnym rozwiązaniem na imprezy firmowe, gdzie często nie zamawia się fotografów. Jest to dodatkowy element rozrywki. Niektóre fotobudki zawierają dodatkowe funkcje jak wysłanie zdjęć na maila, czy możliwość wydruku kilku egzemplarzy jednego zdjęcia.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)